معرفی EOS 750d و EOS 760d

کانن در کنار معرفی دیگر دوربین های جدید خود از دو دوربین جدید دیگر در رده‌ی دوربین‌های DSLR سطح مبتدی رونمایی کرده است. دوربین‌های EOS 760D و EOS 750D که در بازار ایالات متحده امریکا به ترتیب با نام‌های Rebel T6s و Rebel T6i عرضه خواهند شد. کانن در این دو دوربین به‌جای سنسور تصویر قدیمی ۱۸ مگاپیکسلی، از یک سنسور تصویر ۲۴.۲ مگاپیکسلی APS-C استفاده کرده است. هم‌چنین برای اولین بار کانن دوربین‌های سطح مبتدی خود را به شبکه‌ی Wi-Fi و NFC تجهیز کرده است.

canon-eos-rebel-t6i معرفی EOS 750d و EOS 760d دو عضو جدید خانواده دوربین های DSLR سطح مبتدی Canon ارسال شده توسط: عرفان انبار ۱۸ بهمن ۹۳ ساعت ۲۲:۰۷ ۰ کانن در کنار معرفی دیگر دوربین های جدید خود از دو دوربین جدید دیگر در رده‌ی دوربین‌های DSLR سطح مبتدی رونمایی کرده است. دوربین‌های EOS 760D و EOS 750D که در بازار ایالات متحده امریکا به ترتیب با نام‌های Rebel T6s و Rebel T6i عرضه خواهند شد. canon کانن در این دو دوربین به‌جای سنسور تصویر قدیمی ۱۸ مگاپیکسلی، از یک سنسور تصویر ۲۴.۲ مگاپیکسلی APS-C استفاده کرده است. هم‌چنین برای اولین بار کانن دوربین‌های سطح مبتدی خود را به شبکه‌ی Wi-Fi و NFC تجهیز کرده است. دوربین EOS 760D که در واقع مدل پرچم‌دار دوربین‌های DSLR سطح مبتدی این شرکت به‌شمار می‌رود دارای تراز سطح و تنظیمات پیشرفته‌تر دستی در حالت فیلمبرداری نسبت به ۷۵۰D است. لازم به ذکر است هر دوی این دوربین‌ها از سامانه‌ی فوکوس خودکار ۱۹ نقطه‌ای، مشابه آن‌چه در مدل ۷۰D به‌کار گرفته شده، استفاده می کنند. هم‌چنین سامانه‌ی جدید Hybrid CMOS AF III برای فوکوس خودکار در حالت Live View هم در این دو دوربین گنجانده شده است. سرعت عکاسی پیاپی نیز برای این دو دوربین، از سوی کانن ۵ فریم بر ثانیه اعلام شده است.
به گفته‌ی کانن T6s در اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۴ (اواخر آوریل ۲۰۱۵) با قیمت ۸۵۰ دلار برای بدنه‌ی تنها و ۱۲۰۰ دلار به‌همراه لنز ۱۸-۱۳۵ STM عرضه می‌شود. هم‌چنین مدل T6i در همین تاریخ با قیمت ۷۵۰ دلار برای بدنه‌ی تنها، ۹۰۰ دلار به‌همراه لنز ۱۸-۵۵ STM و ۱۱۰۰ دلار هم برای کیت لنز ۱۸-۱۳۵ STM، در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
منبع : Gadget News

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.